İzmir Beko Klima Servisi

Beko klima tamiri, Beko klima onarımı, Beko klima bakımı ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız... Uygun fiyat, kalıcı çözümler.

İzmir Beko Klima Servisi

İzmir Beko Klima Servisi

İzmir Beko Klima Servisi yıllardır hizmet vererek İzmir halkının Beko klima tamirini, Beko klima montajını, Beko klima bakımını profesyonel şekilde gerçekleştiriyor.

Servisimiz bünyesinde çalışan teknisyenlerimiz, tamir ustalarımız, müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımıza periyodik olarak eğitim verilerek sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam ediyor. İzmir Beko Servisi yazımızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Gözlemlediğimiz klima arızalarını sizler için derledik;

-Beko klimanın uzaktan kumandası çalışmıyor.

-Beko klimanın iç ve dış fanı çalışmıyor.

-Beko klima sadece soğutuyor.

-Beko klima sadece ısıtıyor.

-Beko klima su akıtıyor.

Gibi arızalar ile karşılaşmak maalesef kaçınılmaz. Klimanızda arıza gözlemlediğinizde müdahale etmeyin. Size en yakın yetki belgeleri tam bir tamir servisinden mutlaka servis talebinde bulunun.

Klimanın donanımlı bir yapısı olduğundan dolayı yanlış bir müdahale klimanızın tamamen bozulmasına ve bütçenizi zorlayacak sonuçlara yol açabilir.

Düzenli klima bakımı yaptırmak ( uzmanlar en az yılda 2 kez yapılmasını öneriyor ) klimanızın ömrünü uzatır ve daha iyi performans ile çalışmasını sağlar. İzmir Beko Klima Servisi son teknolojik ekipmanları ile en iyi sonucu elde ederek bakım işlemini gerçekleştiriyor.

Çağrı Merkezi 444 28 46 numaralı hattımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz