İzmir Beko Servis Telefonları

İzmir Beko Servisi telefon numarası ne? Beko beyaz eşya teknik servisine ulaşmak için 444 28 46 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

İzmir Beko Servis Telefonları

İzmir Beko Servis Telefonları

İzmir Beko beyaz eşya tamiri servisi İzmir’in en çok tercih edilen teknik servisidir. Servisimiz gerçekleştirdiği tamir işlemleri ve uygun fiyat politikası ile müşterileri asla mağdur etmemiştir.

Beko buzdolabı, Beko çamaşır makinesi, Beko bulaşık makinesi, Beko kombi, Beko klima, Beko televizyon başlıca olmak üzere beyaz eşyalarınızın tamirini, montajını ve bakımlarını gerçekleştirir.

Hem tecrübe sahibi hem bütün yenilikleri yakından takip eden beyaz eşya ustalarımız büyük bir titizlik ile sizlerin mağduriyetlerinizi kısa sürede giderir. İzmir Beko Servisi yazımızı okumaya ne dersiniz? 

 08:00 – 22:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerimizi arayarak aklınıza takılan soruları ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz de diğer servis bünyesinde çalışan teknisyenlerimiz gibi düzenli eğitimler alarak beyaz eşya tamiri konusunda en donanımlı bilgiye sahiptir.

444 28 46 numaralı hattımızı aradığınız takdirde size gerekli bilgiler verilecektir.

-Beko buzdolabınızdan eskisi gibi verim alamıyor musunuz?

-Beko çamaşır makineniz sıkma işlemini gerçekleştirmiyor mu?

-Beko klimanız su mu damlatıyor?

-Beko televizyonunuzda görüntü var fakat ses mi yok?

Bizimle iletişime geçerek bu tür sorunlardan en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. İzmir’deki merkezi konumumuzdan dolayı aynı gün tamir-bakım işlemini gerçekleştiriyoruz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz