İzmir Beko Servisi

İzmir Beko Servisi sektörün öncü ismi olarak beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorunlara en kısa sürede müdahale ederek mağduriyetlerinizden kurtarır.

İzmir Beko Servisi

İzmir Beko Servisi

İzmir Beko Servisi bulunduğu merkezi konumundan dolayı İzmir’in her ilçesine her mahallesine aynı gün hizmet imkanı sunmaktadır.

Beyaz eşya tamiri oldukça titiz bir çalışma ister. Beko’nun üstün teknolojisini yakından takip eden teknisyenlerimiz yaşadığınız problemlerin her ayrıntısına titizlikle müdahale eder.  

-Beko buzdolabı tamiri

-Beko çamaşır makinesi tamiri

-Beko bulaşık makinesi tamiri

-Beko Klima tamiri

Başlıca olmak üzere tamir-onarım-bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beko Kombi Servisi İzmir yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Yaptığımız işlemlerden sonra mutlaka bütün bilgileri tam fatura-fiş teslim ediyoruz. Bu durum siz değerli müşterilerimizin haklarını saklı tutacaktır.

Değiştirdiğimiz yedek parçadan kaynaklı sorun yaşıyorsanız faturanızı sakladığınız takdirde 1 yıl boyunca ücretsiz tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Beko buzdolabı iyi soğutmuyor, Beko klima fanı çalışmıyor, Beko çamaşır makinesi sıkma işlemini gerçekleştirmiyor, Beko bulaşık makinesi iyi yıkama yapmıyor, Beko televizyon görüntü sorunu gibi problemler yaşayabilirsiniz. Bizi aradığınız takdirde size en yakın teknisyenlerimiz yola çıkacaktır.

Beyaz eşyaların ilk günkü verimini koruması için mutlaka düzenli olarak bakım işlemlerinin gerçekleşmesi lazım. Servisimiz Beko beyaz eşyaların bakımlarını ustalıkla gerçekleştiriyor.

İzmir’de yıllardır verdiğimiz hizmetler ile her zaman sektörün öncüsü olarak ilerliyoruz.

08:00-22:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz