İzmir Kahramanlar Beko Servisi

İzmir Kahramanlar Beko Servisi buzdolabı, klima, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızın her türlü bakım ve onarımını gerçekleştirmekte.

İzmir Kahramanlar Beko Servisi

İzmir Kahramanlar Beko Servisi 

Beko buzdolabı tamircisi mi arıyorsunuz? Çamaşır makineniz mi bozuldu? Bulaşık makineniz iyi yıkamıyor mu? Klimanız su mu damlatıyor? Beko Dondurucunuz gıdalarınızı iyi muhafaza etmiyor mu?

İhtiyacınız olan tüm yetki belgelerine sahip, işini her zaman titizlik ile gerçekleştiren bir Beko tamir servisi.  İzmir Kahramanlar Beko Teknik Servisi uygun fiyat politikası ile beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını gerçekleştiriyor. 


Beko'nun her geçen gün gelişen teknolojisini yakından takip eden teknisyenlerimiz 7 gün 24 saat çalışıyor. Beko müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bıraktığınız takdirde size en yakın servis elemanlarımız yola çıkacaktır.

Şikayetiniz doğrultusunda arıza tespiti yapılarak, en kısa sürede tamir işlemi olumlu şekilde sonuçlanacaktır. Parça değişimi gerekli görülmüşse eğer bütün kullandığımız parçalar orijinal olmakla birlikte aynı gün tedarik ediyoruz. 

Değiştirilen parçadan kaynaklı sorun oluştuğu takdirde faturanızı göstererek 1 yıl boyunca ücretsiz tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz.İzmir Güzelyalı Beko Servisi yazımıza göz atabilirsiniz. 
Beko beyaz eşyalarınızın aynı zamanda son teknolojik ekipmanlarımız ile bakımını da gerçekleştiriyoruz. 


Konak Kahramanlar beyaz eşya tamiri için 444 28 46 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilir ve ücret bilgilerini öğrenebilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz