İzmir Manavkuyu Beko Servisi

İzmir Manavkuyu Beko Servisi; bölgenin en uygun fiyatlarıyla hizmet veren beyaz eşya tamircisi. Kaliteli onarım ve bakımın tek adresi...

İzmir Manavkuyu Beko Servisi

İzmir Manavkuyu Beko Servisi

Beko İzmir Manavkuyu Servisi yıllardır bulunduğu bölgenin en çok tercih edilen servisi olarak yol kat etmektedir. Kaliteli hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman takdirini toplamış bulunmaktayız.

Tamir işlemlerini gerçekleştiren teknisyenlerimiz periyodik olarak aldığı eğitimlerle Beko’nun her geçen gün gelişen teknolojisini yakından takip ediyor.

Sırasıyla; Beko buzdolabı tamiri, Beko çamaşır makinesi tamiri, Beko klima tamiri, Beko bulaşık makinesi tamiri, Beko kombi tamiri, Beko derin dondurucu tamiri, Beko televizyon tamiri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 Beyaz eşyalarınıza düzenli bakım yaptırdığınız takdirde beyaz eşyalarınızın bozulmasını engellemiş olursunuz, daha fazla verim vermesini sağlarsınız. Beko Manavkuyu Servisi üstün teknolojik ekipmanları ile bakım işlemlerini en sağlıklı ve en kaliteli şekilde yapmaktadır. İzmir Beko Servisi yazımıza göz atabilirsiniz. 

Manavkuyu beyaz eşya tamiri için oldukça merkezi bir konuma sahip durumdayız. Müşteri hizmetlerimize arıza kaydı bıraktığınız takdirde aynı gün servis almış olacaksınız.

Tamir ustalarımız arızanın kaynağını incelikten sonra parça değişimi gerekli görmüşse mutlaka önce durumu müşteriye izah eder ve fiyat bilgisi verir. Değiştirilen bütün parçalar aynı gün tedarik edilir ve orijinaldir. Size teslim edilen fiş-faturayı sakladığınız müddetçe değiştirilen parçadan kaynaklı arızaların tamiri için 1 yıl boyunca ücretsiz başvurabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz