İzmir Nergiz Beko Servisi

İzmir Beko Nergiz Servisi; buzdolabı, klima, dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon tamiri gibi beyaz eşyalarınızın tamirini ustalık ile gerçekleştirir.

İzmir Nergiz Beko Servisi

İzmir Nergiz Beko Servisi 

Beko Teknik Servis, Türkiye’nin bütün il, ilçe ve semtlerine hizmet sağladığı gibi İzmir Nergiz’e de aynı gün servis sağlamaktadır. Eskisi kadar performans sağlamayan, bozulan ve çalışmayan beyaz eşyalarınız için bize ulaşabilirsiniz.

-Beko buzdolabı gürültülü çalışıyor.

-Beko çamaşır makinesi sıkma işlemini gerçekleştirmiyor.

-Beko bulaşık makinesi leke bırakıyor.

-Beko klima fanı çalışmıyor.

-Beko televizyon ses ve görüntü sorunu yaşanıyor.

Gibi arızaları mutlaka yetki belgeleri tam ve sertifikalı ustalara teslim etmeniz gerekir. İşlem talep ettiğiniz servisten fatura ve ya fiş kesmesini isteyiniz. Elinizde yazılı belge olduğu takdirde ileride yaşanabilecek sorunlara karşı duvar örmüş olursunuz.İzmir Manavkuyu Beko Servisi yazımıza göz atabilirsiniz. 

Müşteri hizmetlerimiz saat 08:00 – 22:00 arasında işlem vermektedir. Konuya hakim olan çalışanlarımıza yaşadığınız arızayı anlatarak yapmanız gereken adımları size anlatır ve en yakın Beko tamir servisini yönlendirir.

Beko yetkili servislerinin yüksek fiyat politikalarına, geç gelen servislere katlanmanıza gerek yok. İşlemlerimiz yetkili servis kalitesindedir. Ayrıca sabit fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizi asla zor durumda bırakmıyoruz. Bize ulaşarak en kaliteli tamir hizmetini alabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz