Beko Buzdolabı Servisi İzmir

İzmir'in önde gelen Beko buzdolabı tamir servisi en kaliteli tamir hizmetini vermeye devam ediyor. Buzdolabı arızaları, buzdolabı bakımı...

Beko buzdolabı tamir-onarım-bakım servisi yıllardır İzmir'de verdiği hizmetler ile en çok tercih edilen tamir servisidir.

Buzdolabı arızaları asla ihmal edilmemelidir. İhmal edilen buzdolapları istenilen gıda korumasını yapamaz ve gıdaların bozulmasına yol açar. Bu da sağlığınızı oldukça etkiler.

-Beko buzdolabı eski performansını göstermiyor.

-Beko buzdolabı karlanma yapıyor

-Beko buzdolabı gürültülü çalışıyor.

-Beko buzdolabı sürekli hata kodu veriyor.

Müşterilerimizden sık sık duyduğumuz şikayetler başlıca yukarıda sıraladığımız gibi. Beko Buzdolabı Soğutmuyor Çıt Sesi yazımıza göz atabilirsiniz. 

Servis bünyesinde bulunan teknisyenlerimiz ayrıntılı hata tespitinden sonra sizi bilgilendirir. Gerekli müdahaleleri gerçekleştirir ve en kalıcı çözüme ulaşır.

İzmir Beko Buzdolabı Servisi size her türlü garanti imkanını sunuyor. Yedek parça değişimi gerçekleşti ise size gerekli olan fatura teslim edilir. Parçadan kaynaklı sorunlar için faturayı sakladığınız takdirde 1 sene boyunca ücretsiz tamir imkanından yararlanabilirsiniz.

Beko buzdolabınızda yaşadığınız problemleri sonlandırmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

444 28 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Uygun fiyat politikamız ve kaliteli tamir hizmetlerimizden asla pişman olmayacaksınız…